Dobre Towarzystwo Wymiany Myśli o wilkach i ludziach

Poniedziałek, 20 Listopad 2017

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane na czwarte spotkanie Dobrego Towarzystwa Wymiany Myśli.

Tym razem w spotkaniu o wilkach, ludziach, genach i tłumach,  23 listopada, od godz.19.00 w Jak się masz? Bistro, udział weźmie m. in. Tomek Besta, który opowie o tym, co się dzieje, “Gdy z występku robimy cnotę czyli o psychologii usprawiedliwiania podłości".

Więcej informacji na stronie Towarzystwa.

Zapraszamy!