Grant przyznany Nataszy Kosakowskuej-Berezeckiej

Sobota, 17 Luty 2018

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło wyniki konkursu Harmonia 9. Wśród laureatek znalazła się Natasza Kosakowska-Berezecka i jej projekt Ku Harmonii Rodzaju – Związek Między Zagrożeniem Męskości a Równością Płci w Ujęciu Międzykulturowym.

Badania w ramach projektu będą prowadzone przy współpracy z Magdaleną Żadkowską, Magdaleną Zawiszą, Anną Włodarczyk, Sabą Safdar, Joe Vandello, Jennifer Bosson i Tomkiem Bestą.

Wielkie gratulacje i oczywiście życzymy powodzenia w realizacji projektu!

Więcej informacji o nagrodzonych projektach na stronach Narodowe Centrum Nauki