Badania na 21 Wielkim Przejeździe Rowerowym

Sobota, 10 Czerwiec 2017

Wielki Przejazd Rowerowy odbył się po raz 21 na Pomorzu. Uczestnicy jadący w peletonach z 10 miast spotkali się na finale przejazdu, który miał miejsce na Sopockich Błoniach. Nie zabrakła tam również naszego zespołu, który po raz trzeci przeprowadził badania wśród uczestników przejazdu. Wyniki z pierwszych badań na WPR zostały opublikowane w renomowanym European Journal of Social Psychology, zobaczymy gdzie zostaną opisane wyniki badań tegorocznych.