Nocne rozmowy z autorami książki Między Grupami

Niedziela, 25 Marzec 2018

Gośćmi Nocnych Rozmów prowadzonych przez Hannę Wilczyńską-Toczko byli: dr Natasza Kosakowska-Berezecka i dr Tomasz Besta- psychologowie z Uniwersytetu Gdańskiego.

Czemu żywimy podejrzliwość i niechęć do tych "obcych"? Co zrobić, żeby ograniczyć posługiwanie się stereotypami? Niedawno nakładem Smak Słowa ukazała się książka "Między grupami - przewodnik po relacjach z ludźmi, którzy się od nas różnią". Rozmowa o książce, rozwijaniu współpracy oraz psychologii stosunków międzygrupowych.

Zapraszamy do odsłuchania audycji: https://radiogdansk.pl/…/73703-jak-zrozumiec-innosc-dlaczeg…