Międzygrupowe rendez-vous na Kongresie Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

Czwartek, 21 Wrzesień 2017

Natasza Kosakowska-Berezecka i Tomasz Besta moderowali dyskusję panelową pomiędzy osobami pracujących z grupami i prowadzących mediacje, szkolenia antydyskryminacyjne, warsztaty i inne aktywności nakierowane na rozwój lepszego zrozumienia pomiędzy ludźmi o odmiennych poglądach, wartościach czy różniących się miejscem urodzenia i wyznawaną religią. Otwarty panel dyskusyjny z udziałem:

• Katarzyny Brachowskiej-Przeniosło, trenerki innowacyjności
  • Marcina Gerwina, specjalisty ds partycypacji
  • Zofii Lisieckiej, działaczki na rzecz tworzenia włączających społeczeństw
  • Katarzyną Stryjek, mediatorki

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy!