Wystąpienia na zjeździe Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej

Piątek, 15 Wrzesień 2017

Osoby zaangażowane w prace naszego zespołu prezentowały wyniki swoich badań na zjeździe PSPS w Toruniu. Anna Ussorowska objaśniała procesy grupowe w drużynach sportowych prezentując plakat zatytułowany „Poczucie współdzielonej rzeczywistości, kontroli grupowej i identyfikacji, jako predyktory poczucia skuteczności wśród zawodników sportów drużynowych”, a Tomasz Besta omawiał wyniki naszych badań w wystąpieniu zatytułowanym „Oni są szaleni więc trzeba działać! Związek spostrzeganej racjonalności „swoich” i „obcych” z tendencją do działań zbiorowych”. Michał Jaśkiewicz, Karolina Putz i Ewa Wiwatowska prezentowali swoje badania na sesji w języku angielskim. Tytuły ich prezentacji to: "The buffering role of walkability in Tri-City and Łódź " oraz "Neighborhood disorder and quality of life: the mediating role of neighbor relations and human-place bonds".