Publikacja w European Journal of Social Psychology

Wtorek, 15 Sierpień 2017

Wyniki naszych badań nad motywacją do angażowania się w działania zbiorowe właśnie zostały opublikowane na stronach internetowych European Journal of Social Psychology (na druk wersji papierowej jeszcze trzeba zaczekać). Wyszliśmy poza mury uczelni i sal wykładowych i przeprowadziliśmy badania w terenie, wśród osób uczestniczących w festiwalach muzycznych i demonstracjach. Przy okazji walczymy z demonizowaniem tłumów!

Zapraszamy do lektury: http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/ejsp.2332/full