O nas

Jesteśmy zespołem zajmującym się badaniami nad relacjami międzygrupowymi, procesami kształtującymi relacje wewnątrz grupy, motywacją do angażowania się w działania zbiorowe oraz w obszarze szeroko rozumianej psychologii zmiany społecznej. Nasze szczególne zainteresowanie budzą relacje i dynamika grupy w trakcie protestów, demonstracji, festiwali muzycznych i innych dużych zgromadzeń masowych. Analizujemy to, kiedy ludzie decydują się na włączenie w działania mające zmienić ich sytuację oraz w jaki sposób angażowanie się w te działania zmianie ich spostrzeganie samych siebie.