Stosunki międzygrupowe a równouprawnienia kobiet

Badania nad czynnikami odpowiedzialnymi za sprzeciw wobec równouprawnieniu kobiet oraz za angażowanie się w działania na rzecz praw kobiet

Zaproszenie na spotkanie otwarte naszej grupy badawczej!

Piątek, 8 Listopad 2019
Zapraszamy na kolejne otwarte spotkanie Labu! Zaznaczcie w kalendarzach 04.12 o 11, sala C107, Wydział Nauk Społecznych, Uniwersytetu Gdańskiego. Opowiemy...
Wizyty i spotkania

Piątek, 19 Październik 2018
Intensywne prace zespołu wspomaganego przez badaczki i badaczy ze Stanów Zjednoczonych, Chile i Wielkiej Brytanii.
Praca w projekcie naukowym!

Piątek, 15 Czerwiec 2018
Konkurs na stanowisko asystenta/asystentki w projekcie badawczym.
Artykuł we Frontiers in Psychology

Niedziela, 18 Marzec 2018
Nowa publikacja na temat lęku przed sukcesem i jego konsekwencji.